| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Toyota |
| Modell | 5/6 |
| Masttype | triplex |
| Kapasitet | 2.500 kg |
| Løftehøyde | 5.000 mm |
| Friløft | 0 mm |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Chocznia |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 15.974 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| 5FGF20/5FGF25
6FGF20/6FGF25 5FDF20/5FDF25 6FDF20/6FDF25 5FG20/5FG25 5FD20/5FD25 6FG20/6FG25 6FD20/6FD25 | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| 5FGF20/5FGF25
6FGF20/6FGF25 5FDF20/5FDF25 6FDF20/6FDF25 5FG20/5FG25 5FD20/5FD25 6FG20/6FG25 6FD20/6FD25 |
Member since: 2019