| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Jungheinrich |
| Modell | Hubgerüst |
| Masttype | triplex |
| Kapasitet | 1.250 kg |
| Løftehøyde | 5.500 mm |
| Byggehøyde | 2.400 mm |
| Friløft | 1.700 mm |
| Gaffelvognsbredde | 880 mm |
| Ekstra hydraulikk | ohne |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Friedberg-Derching |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 11.015 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Gabelzinkenquerschnitt 100 x 40 mm, Gabelzinkenlänge: 1200 mm, Aufhängung: FEM2B, Mast für Baureihe: EFX413, gebrauchter Jungheinrich Triplexhubmast passend für EFX413, Hubhöhe 5.500 mm, mit Gabelträger 880 mm FEM II, incl Gabelzinken 100x40x1200 mm, FEM II B | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Gaffeltverrsnitt 100 x 40 mm, gaffellengde: 1200 mm, oppheng: FEM2B, mast for serie: EFX413, brukt Jungheinrich triplex løftemast egnet for EFX413, løftehøyde 5.500 mm, med gaffelvogn 880 mm FEM II, inkl. gafler 100x40x1200 mm, FEM II B |

Member since: 2003