| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Toyota |
| Modell | 7FGF20 |
| Masttype | ditt webpage |
| Kapasitet | 2.500 kg |
| Løftehøyde | 4.000 mm |
| Byggehøyde | 2.600 mm |
| Friløft | 0 mm |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Chocznia |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 18.915 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| 7FDF20
7FDF25 7FD20 7FD25 7FGF20 7FGF25 | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| 7 Varm 0
Svart 7 FAD 0 Reservasjon 7 Hafizh |
Member since: 2019