| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Toyota |
| Modell | 7FBE |
| Masttype | ditt webpage |
| Kapasitet | 1.500 kg |
| Løftehøyde | 3.000 mm |
| Byggehøyde | 1.850 mm |
| Friløft | 0 mm |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Chocznia |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 13.220 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2019