| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Still |
| Modell | Mast Duplex für Still RX20-16 E3 |
| Masttype | ditt webpage |
| Kapasitet | 1.600 kg |
| Løftehøyde | 3.560 mm |
| Byggehøyde | 2.260 mm |
| Friløft | 1.670 mm |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Frankfurt (Oder) |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 27.235 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Wir haben weitere Flurfördergeräte vor Ort. Duplex / Niho-Mast für Gabelstapler Still RX20-16 E3, 3.+4. Steuerkreis , Alle Angebote finden Sie auf unsere Homepage - www.kriegel-gmbh.de | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Vi har andre mugger på stedet. Duplex / NIHO MAST for gaffeltrucker fremdeles RX20-16 E3, 3.+4. Skattegruppe, alle tilbud finner du på hjemmesiden vår - www.kriegel -gmbh.de |

Member since: 2009