| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Linde |
| Modell | Hubgerüst |
| Masttype | ditt webpage |
| Kapasitet | 1.200 kg |
| Løftehøyde | 3.324 mm |
| Byggehøyde | 2.115 mm |
| Friløft | 1.579 mm |
| Gaffelvognsbredde | 560 mm |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Friedberg-Derching |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 12.809 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Mast für Baureihe: 133-01, gebrauchter Linde Duplex Hubmast, Typ 180, inkl. Gabelträger mit Gabelausführung 560 - 1150 mm, passend für D 12 HP AP, Baureihe 133-01, Mastschutz Polycarbonat | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Mast for serie: 133-01, brukt Linde Duplex løftemast, type 180, inkludert gaffelbærer med gaffel versjon 560 - 1150 mm, egnet for D 12 HK AP, serie 133-01, mastbeskyttelse polykarbonat |

Member since: 2003