| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Linde |
| Modell | Hubgerüst |
| Masttype | ditt webpage |
| Kapasitet | 1.400 kg |
| Løftehøyde | 2.424 mm |
| Byggehøyde | 1.665 mm |
| Friløft | 1.129 mm |
| Ekstra hydraulikk | ohne |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Friedberg-Derching |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 6.384 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Gabelzinkenlänge: 1150 mm, Mast für Baureihe: 1173, gebrauchtes Linde Duplex Hubgerüst mit Haubengabelträger (Ausführung 560 - 1150 mm) passend für Linde Hochhubwägen | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Gaffellengde: 1150 mm, mast for serie: 1173, brukt Linde Duplex mast med pansergaffelholder (versjon 560 - 1150 mm) egnet for Linde høyløfttruck |

Member since: 2003