| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Linde |
| Modell | Hubgerüst |
| Masttype | ditt webpage |
| Kapasitet | 1.800 kg |
| Løftehøyde | 3.845 mm |
| Byggehøyde | 2.471 mm |
| Friløft | 1.868 mm |
| Gaffelvognsbredde | 980 mm |
| Ekstra hydraulikk | Doppelzusatzhydraulik |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Friedberg-Derching |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 80.620 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Mast für Baureihe: 391 EVO, neuwertiger Duplex Hubmast Hubhöhe 3845 mm passend für LINDE BR 391, mit Doppelzusatzhydraulik, Gabelträger mit integr. Seitenschieber 980 mm, ohne Gabelzinken | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Mast for serier: 391 Evo, ny duplex løftemastløfthøyde 3845 mm egnet for Linden BR 391, med dobbelt tillegg -til -do -go hydraulic hydraulics, gaffelbærer med integ. Sidesklie 980 mm, uten gaffel |

Member since: 2003