| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Linde |
| Modell | Hubgerüst |
| Masttype | ditt webpage |
| Kapasitet | 2.500 kg |
| Løftehøyde | 3.300 mm |
| Byggehøyde | 2.228 mm |
| Friløft | 1.557 mm |
| Gaffelvognsbredde | 1.150 mm |
| Ekstra hydraulikk | ohne |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Friedberg-Derching |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 34.106 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Mast für Baureihe: 387 E20-25, neuwertiger Duplex Hubmast mit Gabelträger 1150 mm breit, ohne Zusatzhydraulik ohne Gabelzinken | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Mast for serier: 387 E20-25, ny duplex hubmast med gaffelbærer 1150 mm bred, uten ekstra hydraulikk uten gaffel |

Member since: 2003