| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Linde |
| Modell | Duplexmast |
| Masttype | ditt webpage |
| Kapasitet | 2.500 kg |
| Løftehøyde | 3.000 mm |
| Byggehøyde | 2.150 mm |
| Friløft | 0 mm |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Attenhofen |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 19.478 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Zinkenversteller und Seitenschieber integriert mit Verschlauchung 3. und 4. Ventil, inkl. Arbeitsscheinwerfer
! REDUZIERT ! Alter Preis: 2000 EUR | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Tinkerjusterere og sideskrivere integrert med slange 3. og 4. Ventil, inkludert arbeidslys
! Redusert! Gammel pris: 2000 EUR |

Member since: 2012