| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | [div] |
| Modell | S26-DH 15 |
| Masttype | ditt webpage |
| Kapasitet | 1.200 kg |
| Løftehøyde | 1.800 mm |
| Byggehøyde | 1.450 mm |
| Friløft | 0 mm |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Kaltenkirchen |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 10.260 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Hydr. DOPPELHUBVORRICHTUNG mit Containerseitenschub, Baureihe S 26-DH 15 Das Gerät besteht aus zwei festgesetzten Gabelzinken mit darüber befindlichen höhenverstellbaren Hubgabeln, um eine bzw. zwei Paletten gleichzeitig zu transportieren. Aufhängung: ISO 2/A Verstellbereich 0 - 1.800 mm Gabellänge 1.200 mm, Tragfähigkeit 1.200 kg bei 600 mm Lsp. Seitenschub +/- 200 mm nach rechts und nach links Maß über Außenkante gemessen 570 mm Technische Daten: Gewicht ca. 595 kg ESP ca. 170 mm Vorbaumaß ca. 200 mm Einschl. Anschluss-Schläuche | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Hydraulisk DOBBELT LØFTANORDNING med containersideforskyvning, serie S 26-DH 15 Enheten består av to faste gafler med høydejusterbare løftegafler over seg for å transportere en eller to paller samtidig. Oppheng: ISO 2/A justeringsområde 0 - 1 800 mm, gaffellengde 1 200 mm, lastekapasitet 1 200 kg ved 600 mm Lsp. Sideforskyvning +/- 200 mm til høyre og til venstre Dimensjon målt over ytterkant 570 mm Tekniske data: Vekt ca 595 kg ESP ca 170 mm. Tilkoblingsslanger |
Member since: 2019