| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | [div] |
| Modell | OBL.NP 1500 |
| Masttype | ditt webpage |
| Kapasitet | 1.500 kg |
| Løftehøyde | 3.000 mm |
| Friløft | 0 mm |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Hafnerbach |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 32.290 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2023