| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | JLG |
| Type | Vertikal / personløftere |
| Modell | Toucan 12E Plus |
| Årsmodell | 2025 |
| Arbeidshøyde (max) | 12.650 mm |
| Timer | 5 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| More information | |
| plassering | Crailsheim |
| dimensjoner | |
|---|---|
| kurvlast | 200 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 4.900 kg |
| Total lengde | 3.700 mm |
| Total bredde | 1.200 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Vertikalmastbühne JLG Toucan 12E Plus Antrieb Diesel Baujahr 2025 Arbeitshöhe (mm) 12.650 | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Vertikal masteplattform JLG Toucan 12E Plus Dieseldrift Byggeår 2025 Arbeidshøyde (mm) 12.650,- |

Member since: 2001