| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | JLG |
| Type | Vertikal / personløftere |
| Modell | T10E - L |
| Årsmodell | 2026 |
| Arbeidshøyde (max) | 10.010 mm |
| Timer | 12 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| Batteri | 24V / 260Ah / 2026 |
| More information | |
| plassering | Mils bei Hall-Innsbruck Tirol |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Lateral range | 3.380 mm |
| kurvlast | 200 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 2.600 kg |
| Total lengde | 2.820 mm |
| Total bredde | 990 mm |
| Høyde | 1.990 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2003