| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | JLG |
| Type | Vertikal / personløftere |
| Modell | Pecolift |
| Årsmodell | 2019 |
| Arbeidshøyde (max) | 3.500 mm |
| Timer | n/a |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| More information | |
| plassering | Schierling |
| dimensjoner | |
|---|---|
| kurvlast | 135 kg |
| Kapasitet | 135 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 180.000 kg |
| Total lengde | 980 mm |
| Total bredde | 700 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 33.341 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2022