| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | JLG |
| Type | Vertikal / personløftere |
| Modell | Ecolift 2,2 |
| Årsmodell | 2018 |
| Arbeidshøyde (max) | 4.200 mm |
| Timer | n/a |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| More information | |
| plassering | Crailsheim |
| dimensjoner | |
|---|---|
| kurvlast | 150 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 305 kg |
| Total lengde | 1.415 mm |
| Total bredde | 745 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| - unbegrenzte Hubvorgänge - maximale Arbeitshöhe: 4,20m - maximale Plattformhöhe: 2,20m - Aufstandsfläche: 1,28 x 700 mm - Zugelassene Tragfähigkeit: 150 kg (1 Person plus Werkzeug) - Maximale Handkraft: 200 N - Maximale Neigung: 0 Grad - Maximale Windstärke: Einsatz nur im Innenbereich, 0 (Null) mph - Maximale Radlast: 234 kg - Schallddruckpegel: weniger als 70 dBa - Selbstverriegelnde Bremse, wenn angehoben - Anhebung nur bei Betrieb - Hubmechanismus-Sperre | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| - ubegrensede løfteoperasjoner - maksimal arbeidshøyde: 4,20m - maksimal plattformhøyde: 2,20m - Kontaktflate: 1,28 x 700 mm - Godkjent lastekapasitet: 150 kg (1 person pluss verktøy) - Maksimal håndkraft: 200 N - Maksimal tilt: 0 grader - Maksimal vindstyrke: Kun innendørs bruk, 0 (null) mph - Maksimal hjulbelastning: 234 kg - Lydtrykknivå: mindre enn 70 dBa - Selvlåsende brems når hevet - Øk kun under drift - Løftemekanismelås |

Member since: 2001