| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 2.500 kg |
| Lastesenter | 1.450 mm |
| Årsmodell | 2022 |
| Timer | 90 |
| Serienummer | 1100115268 |
| Samlet vekt | 2.160 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | sofort |
| Warranty | 6 months |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 323.562 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Legg til utstyr | |
|---|---|
| Zinkenverstellgerät inkl. Schubgabeln 2.800 mm, Weitwinkelspiegel, 3x Arbeitsscheinwerfer, Warnblitzleuchte, Fahrgeschwindigkeit 6 km/h, klapbare Radarme, hydr. Abstützungen |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Suffel Zustandsart 4 Sterne: Das Gerät ist werkstatt- und neu UVV-geprüft. Alle festgestellten sicherheitsrelevanten und technischen Mängel wurden behoben. Die Inspektion befindet sich laut den Herste llervorgaben im Wartungsintervall. Das Fahrzeug wird gereinigt und mit neuer UVV-Plakette sowie einem Prüfbuch übergeben. | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Suffel tilstand type 4 stjerner: Enheten er verksted og ny UVV testet. Alle identifiserte sikkerhetsrelaterte og tekniske mangler er rettet. Ifølge Herste er tilsynet i gang ll spesifikasjoner i vedlikeholdsintervallet. Kjøretøyet rengjøres og overleveres med nytt UVV-klistremerke og inspeksjonsbok. |
Member since: 2010