| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 1.500 kg |
| Årsmodell | 2008 |
| Timer | n/a |
| Gir | Automatic |
| Total lengde | 2.100 mm |
| Total bredde | 1.750 mm |
| Samlet vekt | 1.570 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2007