| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 5.000 kg |
| Lastesenter | 600 mm |
| Årsmodell | 2015 |
| Timer | 14.035 |
| Engine/Charger | Deutz / TCD 2,9 |
| Total lengde | 4.948 mm |
| Total bredde | 2.080 mm |
| Samlet vekt | 8.275 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | nach Absprache |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |
| Tilleggsutstyr | |
|---|---|
| Sideshift |
| Legg til utstyr | |
|---|---|
| tredje ventil, 4th valve, Varsellampe, Frontlys, Varmeapparat, Load Centre, Hytte, CE sertifikat, Side mirror, Beacon light, Wipers, LED, Sete |

Member since: 2003