| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 3.000 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2019 |
| Timer | 6.691 |
| Total lengde | 3.440 mm |
| Total bredde | 1.927 mm |
| Samlet vekt | 5.965 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | nach Absprache |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |

Member since: 2003