| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 5.000 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2021 |
| Timer | 255 |
| Serienummer | HR13636 |
| Engine/Charger | TCD 3.6 L4 EU Stage V |
| Total lengde | 3.665 mm |
| Total bredde | 2.105 mm |
| Samlet vekt | 9.050 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | sofort, Zwischenverkauf vorbehalten |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 418.646 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |
| Tilleggsutstyr | |
|---|---|
| Sideshift |
| Legg til utstyr | |
|---|---|
| tredje ventil, 4th valve, Varsellampe, Frontlys, Varmeapparat, Hytte, Full free lift, CE sertifikat, Side mirror, Wipers, LED, Sete |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Weitere Ausstattung auf Anfrage | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Ytterligere utstyr på forespørsel |
Member since: 2015