| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 2.500 kg |
| Lastesenter | 600 mm |
| Årsmodell | 2025 |
| Timer | 0 |
| Serienummer | FTH25N60LSNEU |
| Engine/Charger | L4CRTV4 |
| Total lengde | 3.550 mm |
| Total bredde | 1.600 mm |
| Samlet vekt | 5.800 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | nach Absprache |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |
| Legg til utstyr | |
|---|---|
| Varsellampe, Frontlys, Varmeapparat, Hytte, CE sertifikat, Safety Light, Rear view mirror, Side mirror, Wipers, LED, Sete |
Member since: 2003