| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 4.500 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Batteri | / 2014 |
| Årsmodell | 2014 |
| Timer | 4.778 |
| Engine/Charger | Iveco NEF N 67 MNT |
| Gir | Hydrostat |
| Total lengde | 6.600 mm |
| Total bredde | 2.400 mm |
| Samlet vekt | 15.500 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 726.536 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |
Member since: 2002