| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 3.800 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Batteri | / 2017 |
| Årsmodell | 2017 |
| Timer | 3.479 |
| Engine/Charger | KUBOTA V3800-CR-TE4 |
| Gir | Hydrostat / Allrad |
| Total lengde | 6.240 mm |
| Total bredde | 2.240 mm |
| Samlet vekt | 12.100 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 650.700 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |
Member since: 2002