| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 2.700 kg |
| Lastesenter | 500 mm |
| Årsmodell | 2019 |
| Timer | 1.380 |
| Engine/Charger | Kubota V3307-CR-TA4B |
| Total lengde | 3.910 mm |
| Total bredde | 1.840 mm |
| Samlet vekt | 5.150 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | 2.780 NOK /dag |
| Tilleggsutstyr | |
|---|---|
| Sideshift |
| Legg til utstyr | |
|---|---|
| Varsellampe, Frontlys, Varmeapparat, Lyskryss, Hytte, Permanenter Allradantrieb, |

Member since: 1998