| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 3.000 kg |
| Årsmodell | 2024 |
| Timer | 990 |
| Engine/Charger | Kubota Stage V |
| Gir | Hydrostatisch |
| Total lengde | 4.670 mm |
| Total bredde | 1.990 mm |
| Samlet vekt | 5.880 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | nach Absprache |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |

Member since: 2003