| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 6.000 kg |
| Årsmodell | 2026 |
| Timer | 0 |
| Serienummer | MRT3060 |
| Engine/Charger | Yanmar Stage V 4TN107FHT-6SMU1 |
| Gir | Hydrostatisch |
| Total lengde | 7.940 mm |
| Total bredde | 2.500 mm |
| Samlet vekt | 21.800 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | im Vorlauf |
| Warranty | 12 months |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| 12 Monate Herstellergarantie / Max. 2000 Betriebsstunden | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| 12 måneders produsentgaranti / Maks. 2000 driftstimer |
Member since: 2015