| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 4.500 kg |
| Årsmodell | 2026 |
| Timer | 0 |
| Serienummer | HR14346 |
| Engine/Charger | Deutz Stage V TCD 3.6 L4 |
| Gir | Hydrostatisch |
| Total lengde | 7.260 mm |
| Total bredde | 2.420 mm |
| Samlet vekt | 14.100 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | sofort, Zwischenverkauf vorbehalten |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Legg til utstyr | |
|---|---|
| Lyskryss, Hytte, CE sertifikat, Rear view mirror, Side mirror, Joystick, Sete, Batterie 2x12V Unterlegkeile Tüv Vorbereitung |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| 12 Monate Werksgarantie / Max. 2000 Betriebsstunden | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| 12 måneders fabrikkgaranti / Maks. 2000 driftstimer |
Member since: 2015