| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Noblelift |
| Type | Telescopic Boom |
| Modell | OPH01E |
| Serienummer | OPH10ENEU |
| Årsmodell | 2025 |
| Arbeidshøyde (max) | 5.000 mm |
| Timer | 0 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| More information | |
| Legg til utstyr | LCD Display, Pincode, RFID, Arbeitsscheinwerfer vorne / hinten, Bluelight, Safetylight |
| plassering | Dinslaken |
| dimensjoner | |
|---|---|
| kurvlast | 235 kg |
| Kapasitet | 385 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 690 kg |
| Total lengde | 1.460 mm |
| Total bredde | 750 mm |
| Høyde | 1.395 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2003