| Machine | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Kapasitet | 3.000 kg |
| Årsmodell | 1996 |
| Timer | n/a |
| Engine/Charger | Mercedes OM601 |
| Gir | Hydrostat |
| Total lengde | 3.700 mm |
| Total bredde | 1.880 mm |
| Tilgjengelig fra (dato) | kurzfristig |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 172.061 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2002