| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | SYSTEM LIFT |
| Type | Self drive |
| Modell | Palfinger P300 KS |
| Årsmodell | 2020 |
| Arbeidshøyde (max) | 30.000 mm |
| Timer | 28.257 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| More information | |
| plassering | Schierling |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Lateral range | 20.500 mm |
| kurvlast | 350 kg |
| Kapasitet | 350 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 7.490 kg |
| Total lengde | 7.600 mm |
| Total bredde | 2.520 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 2.037.775 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2022