| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Ruthmann |
| Type | Self drive |
| Modell | TBR 260 |
| Årsmodell | 2020 |
| Arbeidshøyde (max) | 26.000 mm |
| Timer | n/a |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| More information | |
| plassering | Schierling |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Lateral range | 14.200 mm |
| kurvlast | 250 kg |
| Kapasitet | 250 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 3.900 kg |
| Total lengde | 7.900 mm |
| Total bredde | 2.100 mm |
| Høyde | 3.000 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 1.505.022 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2022