| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Manitou |
| Type | Self drive |
| Modell | 100VJR Evolution |
| Årsmodell | 2015 |
| Arbeidshøyde (max) | 9.850 mm |
| plattformhøyde | 7.850 mm |
| Timer | 248 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| More information | |
| plassering | Kęty |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 200 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 2.650 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 125.938 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Manitou 100 VJR Evolution podnośnik masztowy koszowy
rok produkcji 2015 udźwig 200 kg lub 2 osoby wys. robocza +/- 9,85 m wys. platformy +/- 7,85 m max. zasięg +/- 3,10 m napęd elektryczny waga +/-2650 kg wymiary platformy +/- 1190 x 930 mm wymiary transportowe +/- 2824 x 998 x 1994 mm obrót wieżyczki +/- 350 ° wychylenie wysięgnika +58 ° / -56 ° | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Manitou 100 VJR Evolution mastekurvløfter
produksjonsår 2015 lastekapasitet 200 kg eller 2 personer arbeidshøyde +/- 9,85 m plattformhøyde +/- 7,85 m maks. rekkevidde +/- 3,10 m elektrisk drift vekt +/-2650 kg plattformmål +/- 1190 x 930 mm transportmål +/- 2824 x 998 x 1994 mm tårnrotasjon +/- 350 ° bomnedbøyning +58° / -56° |

Member since: 2009