| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Genie |
| Type | Self drive |
| Modell | Z80/60 |
| Årsmodell | 2007 |
| Arbeidshøyde (max) | 25.770 mm |
| plattformhøyde | 23.770 mm |
| Timer | n/a |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Spesiell kjøring | Firehjulstrekk (4x4) |
| More information | |
| plassering | Kęty |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Lateral range | 18.290 mm |
| Kapasitet | 227 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 16.246 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 213.724 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Genie Z80/60 podnośnik przegubowy koszowy terenowy 4WD
rok produkcji 2007 udźwig 227 kg lub 2 osoby wys. robocza +/- 25,77 m wys. platformy +/- 23,77 m wysięg boczny +/- 18,29 m wym. platformy +/- 2,44 x 0,91 m wym. transportowe +/- 11,27 x 2,49 x 3,00 m napęd diesel silnik Deutz, moc 58 kW/77 KM waga +/-16 246 kg 4WD | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Genie Z80/60 4WD terrengledd bomløfter
produksjonsår 2007 lastekapasitet 227 kg eller 2 personer arbeidshøyde +/- 25,77 m plattformhøyde +/- 23,77 m lateral rekkevidde +/- 18,29 m uttaleplattformer +/- 2,44 x 0,91 m uttaletransport +/- 11,27 x 2,49 x 3,00 m dieseldrift Deutz-motor, effekt 58 kW/77 HK vekt +/-16.246 kg 4WD |

Member since: 2009