| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | CTE |
| Type | Self drive |
| Modell | ZED 20.4HN |
| Årsmodell | 2024 |
| Arbeidshøyde (max) | 20.000 mm |
| Timer | 0 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| More information | |
| plassering | Moerbeke |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 250 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 3.500 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Hubhöhe: 1.750cm; Max. horizontale Reichweite: 820 m; Max. Armausschlag in Grad: 115; Max. Ausschlag der Arbeitsbühne in Grad: 65; Wenden Sie sich an KEY-TEC Sales (+32 9 326 00 99, +32 932 60 099, leads-sales@key-tec.be), um weitere Informationen zu... | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Løftehøyde: 1.750cm; Maks horisontal rekkevidde: 820 m; Maks. armavbøyning i grader: 115; Maks. nedbøyning av arbeidsplattformen i grader: 65; Kontakt KEY-TEC Sales (+32 9 326 00 99, +32 932 60 099, leads-sales@key-tec.be) for mer informasjon om... |