| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | TKD |
| Type | Scissors Lifts |
| Modell | 101 12 |
| Årsmodell | 1999 |
| Arbeidshøyde (max) | 10.000 mm |
| Timer | 2.000 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| Batteri | NEU ! |
| More information | |
| plassering | Singen |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 400 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 2.228 kg |
| Platform feed | 1.000 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 40.605 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Kundendienst, UVV-Prüfung NEU | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Kundeservice, UVV test NYHET |
Member since: 2011