| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Noblelift |
| Type | Scissors Lifts |
| Modell | SC14E |
| Serienummer | SC14ENEU |
| Årsmodell | 2025 |
| Arbeidshøyde (max) | 13.800 mm |
| Timer | 0 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| Batteri | 24V / 280Ah / (Neu) / 2025 |
| More information | |
| plassering | Dinslaken |
| dimensjoner | |
|---|---|
| kurvlast | 113 kg |
| Kapasitet | 320 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 3.300 kg |
| Platform feed | 900 mm |
| Total lengde | 2.480 mm |
| Total bredde | 1.150 mm |
| Høyde | 2.580 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2003