| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Noblelift |
| Type | Scissors Lifts |
| Modell | SC08EC |
| Årsmodell | 2025 |
| Arbeidshøyde (max) | 8.000 mm |
| Timer | 0 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| Batteri | / 2025 |
| More information | |
| plassering | Calle |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 230 kg |
| Platform feed | 500 mm |
| Total lengde | 1.880 mm |
| Total bredde | 760 mm |
| Høyde | 2.180 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 110.609 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2009