| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Noblelift |
| Type | Scissors Lifts |
| Modell | SC 10EN |
| Årsmodell | 2025 |
| Arbeidshøyde (max) | 10.000 mm |
| Timer | 0 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| Batteri | 24V / 232Ah / (Neu) / 2024 |
| More information | |
| Legg til utstyr | Plattformvorschub 900mm, Wechselstromversorgung auf der Plattform, Absturzsicherung |
| plassering | Wendelstein |
| dimensjoner | |
|---|---|
| kurvlast | 230 kg |
| Kapasitet | 230 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 2.375 kg |
| Platform feed | 900 mm |
| Total lengde | 2.480 mm |
| Total bredde | 810 mm |
| Høyde | 2.320 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 150.072 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Wir haben neben diesem Noblelift Modell noch ca. 150 Gabelstapler, Lagertechnikgeräte, Schubmaststapler & Hebebühnen in unserem Lager Wendelstein bei Nürnberg. Besuchen Sie die Homepage von Fiegl Gabelstapler. Mietkauf & Finanzierung zu günstigen Konditionen sind für uns jederzeit machbar. Gerne kaufen wir auch Ihren Gebrauchten an, auch ohne dass Sie ein Fahrzeug bei uns erwerben. Unsere Mitarbeiter beraten Sie gerne ausführlich zu diesem SC 10EN. | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| I tillegg til denne Noblelift-modellen har vi også rundt 150 gaffeltrucker, lagerutstyr, skyvemasttrucker og løfteplattformer på vårt Wendelstein-lager nær Nürnberg. Besøk Fiegl Forklifts hjemmeside. Leiekjøp og finansiering til gunstige betingelser er mulig for oss når som helst. Vi vil også gjerne kjøpe din brukte bil, også uten at du kjøper en bil fra oss. Våre ansatte vil gjerne gi deg råd i detalj om denne SC 10EN. |
Member since: 2008