| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Noblelift |
| Type | Scissors Lifts |
| Modell | SC 06E |
| Årsmodell | 2025 |
| Arbeidshøyde (max) | 5.900 mm |
| Timer | 0 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| Batteri | 24V / 100Ah / 2025 |
| More information | |
| Legg til utstyr | Plattformvorschub 600mm, Wechselstromversorgung auf der Plattform, Absturzsicherung |
| plassering | Wendelstein |
| dimensjoner | |
|---|---|
| kurvlast | 240 kg |
| Kapasitet | 240 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 990 kg |
| Platform feed | 600 mm |
| Total lengde | 1.520 mm |
| Total bredde | 760 mm |
| Høyde | 1.910 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 87.034 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Wir haben neben diesem Noblelift Modell noch ca. 150 Gabelstapler, Lagertechnikgeräte, Schubmaststapler & Hebebühnen in unserem Lager Wendelstein bei Nürnberg. Besuchen Sie unsere Homepage www.fiegl-gabelstapler.de - Mietkauf & Finanzierung zu günstigen Konditionen sind für uns jederzeit machbar. Gerne kaufen wir auch Ihren Gebrauchten an, auch ohne dass Sie ein Fahrzeug bei uns erwerben. Unsere Mitarbeiter beraten Sie gerne ausführlich zu diesem SC 06E. | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| I tillegg til denne Noblelift-modellen har vi også rundt 150 gaffeltrucker, lagerutstyr, skyvemasttrucker og løfteplattformer på vårt Wendelstein-lager nær Nürnberg. Besøk vår hjemmeside www.fiegl-gabelstapler.de - Leiekjøp og finansiering til gunstige betingelser er mulig for oss når som helst. Vi vil også gjerne kjøpe din brukte bil, også uten at du kjøper en bil fra oss. Våre ansatte vil gjerne gi deg detaljert råd om denne SC 06E. |
Member since: 2008