| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Magni |
| Type | Scissors Lifts |
| Modell | ES1012E |
| Serienummer | MD211201-166 |
| Årsmodell | 2022 |
| Arbeidshøyde (max) | 10.000 mm |
| Timer | 18 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| Batteri | 24V 185 Ah |
| More information | |
| plassering | Wellen |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 450 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 2.710 kg |
| Platform feed | 900 mm |
| Total lengde | 2.480 mm |
| Total bredde | 1.150 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 1998