| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | [div] |
| Type | Scissors Lifts |
| Modell | XE 100C |
| Årsmodell | 2021 |
| Arbeidshøyde (max) | 10.000 mm |
| plattformhøyde | 8.000 mm |
| Timer | 32 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| Batteri | N. 4 x 6V x 240 Ah |
| More information | |
| plassering | Torbole Casaglia (BS) |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 230 kg |
| Platform feed | 950 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2016