| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | [div] |
| Type | Scissors Lifts |
| Modell | SlimLine COMPARTEC |
| Årsmodell | 2025 |
| Arbeidshøyde (max) | 10.000 mm |
| plattformhøyde | 8.000 mm |
| Timer | 0 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| Batteri | 24 V / 200 Ah |
| More information | |
| Legg til utstyr | Weitere Merkmale der Elektro-Scherenarbeitsbühne Compartec SlimLine: Effizienter AC-Hydraulikantrieb: 15-20 % niedriger als bei DC-Motor Vollständig abgedichtetes AC-System Sensor-Echtzeit-Überwachung der gesamten Bühne Wasserdichtes AC-System |
| plassering | Handewitt |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 230 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 2.170 kg |
| Total lengde | 2.480 mm |
| Total bredde | 810 mm |
| Høyde | 1.790 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 151.172 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2003