| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | [div] |
| Type | Scissors Lifts |
| Modell | SL 153-12 E2WD |
| Årsmodell | 2001 |
| Timer | 1.409 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| More information | |
| plassering | Bietigheim-Bissingen |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 500 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 7.600 kg |
| Total lengde | 412 mm |
| Total bredde | 120 mm |
| Høyde | 265 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |

Member since: 2002