| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | [div] |
| Type | Scissors Lifts |
| Modell | IMER Bühne |
| Serienummer | IM 4613776 |
| Årsmodell | 2017 |
| Arbeidshøyde (max) | 6.500 mm |
| Timer | n/a |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Motortype | Elektrisk |
| More information | |
| plassering | Sommerein |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Kapasitet | 230 kg |
| Samlet vekt / total vekt | 995 kg |
| Platform feed | 870 mm |
| Total lengde | 1.850 mm |
| Total bredde | 800 mm |
| Høyde | 1.600 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Der Preis versteht sich ab Werk AT-2453 Sommerein und basiert auf unseren AGB veröffentlicht unter www.zeiss-forkliftcenter.at. Irrtümer, Änderungen und Angabenfehler vorbehalten. Gebrauchtmaschinen ohne Garantie und Gewährleistung. Hierbei handelt es sich um ein unverbindliches Angebot. | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Prisen er fra fabrikk AT-2453 Sommerein og er basert på våre generelle vilkår og betingelser publisert på www.zeiss-forkliftcenter.at. Det tas forbehold om feil, endringer og informasjonsfeil. Brukte maskiner uten garanti eller garanti. Dette er et uforpliktende tilbud. |

Member since: 2001