| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Meyer |
| Kapasitet | 1.000 kg |
| Opening Range | 480 - 1.600 mm |
| ISO Klasse | 2 |
| Lastesenter | 500 |
| Årsmodell | 2019 |
| Samlet vekt / total vekt | 606 kg |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Warszawa |
| dimensjoner | |
|---|---|
| tilbake Bredde | 960 mm |
| Gravitasjonssenter | 316 mm |
| Lost Load Centre | 300 mm |
| armlengde | 1.000 mm |
| armbredde | 120 mm |
| armtykkelse | 48 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | på forespørsel |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2022