| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Kaup |
| Kapasitet | 1.000 kg |
| Opening Range | 380 - 1.100 mm |
| ISO Klasse | 3 |
| Lastesenter | 0 |
| Årsmodell | 2016 |
| Samlet vekt / total vekt | 1.000 kg |
| Generell info | |
|---|---|
| teknisk beskrivelse | PALLET TURNING CLAMP 3T451W Like new in special design similar to the enclosed sketch with a rigid double fork Fork distance 1000 mm above the outer edge and a hydraulically adjustable double fork Adjustment range 800 to 1200 mm |
| plassering | Koniusza |
| dimensjoner | |
|---|---|
| armlengde | 1.250 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 64.803 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2015