| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Cascade |
| Kapasitet | 3.000 kg |
| ISO Klasse | 3 |
| Lastesenter | 500 |
| Årsmodell | 2018 |
| Samlet vekt / total vekt | 570 kg |
| Generell info | |
|---|---|
| plassering | Koniusza |
| dimensjoner | |
|---|---|
| Total bredde | 1.070 mm |
| Gravitasjonssenter | 135 mm |
| Lost Load Centre | 305 mm |
| armlengde | 1.200 mm |
| armbredde | 120 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 32.535 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
Member since: 2015