| maskindata | |
|---|---|
| Fabrikasjon | Fronius |
| Type of charger | HF |
| Modell | SHT-Polar HF Service Charger Professional New |
| Serienummer | SHTT01 |
| Nominal Voltage | 80 V |
| Ampere | 80 A |
| AC Voltage | 230-400V |
| Årsmodell | 2018 |
| More information | |
|---|---|
| Additional Equipment | New universal professional HF service charger D400V - 24-48-80V / 3-80A. |
| garanti | 24 hónap/Monate |
| plassering | Mór |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 21.938 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| Azonnal - Sofort - Just | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Umiddelbart - Sofort - Just |

Member since: 2014