| Machine | |
|---|---|
| Kapasitet | 2.500 kg |
| Årsmodell | 2025 |
| Timer | 0 |
| Total lengde | 1.500 mm |
| Total bredde | 540 mm |
| Samlet vekt | 68 kg |
| Tilgjengelig fra (dato) | nach Absprache |
| Priser | |
|---|---|
| Pris eks. mva | 3.571 NOK |
| forhandlerpris | Logg inn for å få tilgang |
| Daglig leieprisen fra | på forespørsel |
| Merknader (kun sluttbruker) | |
|---|---|
| dosiertes Absenken schwerer Lasten wartungsarme Hydraulikeinheit in Stahlausführung abgerundete Gabelspitzen für mehr Sicherheit und Komfort beim Einfahren in die Palette Hartverchromte Kolbenstange und Überlastventil Lenk- und Lastrollen kugelgelagert, für leichten Lauf auch unter Last modernste Fertigungstechnik und Qualitätsüberwachung gewährleisten höchste Funktionssicherheit und niedrige Wartungskosten | |
| (Meldingsoversettelse): | |
| Dosert senking av tunge laster Hydraulikkenhet i stål med lite vedlikehold Avrundede gaffelspisser for mer sikkerhet og komfort ved forflytning inn i pallen Hardforkrommet stempelstang og overbelastningsventil Kulelagret styring og lastruller, for enkel kjøring selv under belastning Moderne produksjonsteknologi og kvalitetsovervåking sikrer maksimal funksjonssikkerhet og lave vedlikeholdskostnader |
Member since: 2003